600 347 339

"...Uczestnicy projektu biorą udział w wykładach dietetyka i warsztatach kulinarnych z szefami kuchni znanych bielskich restauracji. W czasie spotkań poznają tajniki zdrowego stylu życia i odpowiedniej diety. Warsztaty mają ich zainspirować do przygotowania własnego przepisu na zdrową potrawę. Stworzone w ten sposób autorskie przepisy, po konsultacjach z dietetykiem, zostaną wydane jako poradnik zdrowego żywienia. Jednak projekt pozwoli nie tylko na wydanie publikacji, ale także poprowadzenie spotkań kulinarnych, w czasie których uczestnicy będą mogli wykonać potrawy według własnej receptury..."

 

Zapraszamy do lektury >>

Uczestnicy projektu biorą udział w wykładach dietetyka i warsztatach kulinarnych z szefami kuchni znanych bielskich restauracji. W czasie spotkań poznają tajniki zdrowego stylu życia i odpowiedniej diety. Warsztaty mają ich zainspirować do przygotowania własnego przepisu na zdrową potrawę. Stworzone w ten sposób autorskie przepisy, po konsultacjach z dietetykiem, zostaną wydane jako poradnik zdrowego żywienia. Jednak projekt pozwoli nie tylko na wydanie publikacji, ale także poprowadzenie spotkań kulinarnych, w czasie których uczestnicy będą mogli wykonać potrawy według własnej receptury. - See more at: http://www.ecocafe.pl/stworza-poradnik-jakiego-jeszcze-nie-bylo#sthash.xYWsdvqw.dpuf
Uczestnicy projektu biorą udział w wykładach dietetyka i warsztatach kulinarnych z szefami kuchni znanych bielskich restauracji. W czasie spotkań poznają tajniki zdrowego stylu życia i odpowiedniej diety. Warsztaty mają ich zainspirować do przygotowania własnego przepisu na zdrową potrawę. Stworzone w ten sposób autorskie przepisy, po konsultacjach z dietetykiem, zostaną wydane jako poradnik zdrowego żywienia. Jednak projekt pozwoli nie tylko na wydanie publikacji, ale także poprowadzenie spotkań kulinarnych, w czasie których uczestnicy będą mogli wykonać potrawy według własnej receptury. - See more at: http://www.ecocafe.pl/stworza-poradnik-jakiego-jeszcze-nie-bylo#sthash.xYWsdvqw.dpuf"


 

Projekt difinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich