600 347 339

Informacja o projekcie:

Grupa nieformalna kobiet poprzez Stowarzyszenie EWA- MAJA- KRYSTYNA Kobiety dla Kobiet rozpoczyna realizację projektu „Natura kluczem do zdrowia”. Projekt adresowany jest  do mieszkańców Bielska-Białej i okolicznych miejscowości, których interesują zagadnienia związane ze zdrowym odżywianiem się oraz wykorzystaniem naturalnych produktów do tworzenia kosmetyków, szczególnie przez osoby cierpiące na alergie. Zapraszamy do udziału w projekcie szczególnie osoby z różnymi dolegliwościami, które może nie zdają sobie sprawy, że można te dolegliwości znacznie złagodzić lub całkowicie zlikwidować stosując właściwą dietę lub właściwe kosmetyki

 

Cel projektu:

  • Podniesienie ogólnej wiedzy z  zakresu zdrowego żywienia wśród uczestników projektu, szczególnie przy nietolerancji pokarmowej.
  • Poznanie tajników tworzenia naturalnych kosmetyków

 

Zajęcia poprowadzą:

  • mgr ANNA MALAREK - dietoterapeuta ( absolwentka Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka UR w Krakowie, studiów podyplomowych o kierunku Bezpieczeństwo w Łańcuchu Żywnościowym na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia człowieka UR oraz kierunku Żywienie w zdrowiu i chorobie w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie
  • mgr MAGDALENA JAGLARZ-DIETRYCH - chemik i kosmetolog (absolwentka  Wydziału Chemii i Kosmetologii UJ)

 

Wykłady i warsztaty odbywać się będą w środy w godz. 15:30  - 17:45, począwszy od 2 września 2015 r. przez sześć kolejnych tygodni.

 

Miejsce realizacji projektu: Centrum Edukacja, Bielsko-Biała, ul. 3 Maja 31

 

Efekt końcowy projektu: wydanie poradnika i receptularza zawierającego przepisy uczestników projektu.

 

Zapisy: bezpośrednio w biurze Centrum Edukacja w godz. 9:00 - 13:00, począwszy od 24 sierpnia br. lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska oraz  adresu zamieszkania. Zapisy do wyczerpania limitu miejsc.